Tektoptanci, 2010 yılında başladığı mobil aksesuar üreticiliği
serüvenini emin adımlarla sürdürmekte ve sahip olduğu
bilgi & donanımını değerli iş ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Sektörün gerektirdiği eksiklikler ve normal üzeri kalitesiz ürünleri kaliteli ürün gibi yüksek rakamlara satıldığını görerek bilişim sektöründe de yurt dışı – yurt içi anlaşmalı distribütör firmalar ile anlaşmalarımız devam etmekte ve sizlere daha faydalı olmak adına ürünlerin satışları yapılmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Tektoptanci, geride bıraktığı 10 yıl içerisinde özellikle Türkiye’de kendisini sektörün taşıyıcılarından biri haline getiren ürün çeşitliliğini yakalamayı başarmış; Powerbanklar, Bluetooth Kulaklıklar, mobil cihazlar için Araç İçi Aksesuarlar, SD Kartlar, Flash Bellekler, Data ve Şarj Kabloları, Şarj Grupları, Ekran Koruyucu Camlar, Batarya Modelleri ve Bluetooth Hoparlörler gibi 320’i aşkın ürün sınıfını zengin yelpazesine katmıştır.

Güven ve Marka Bilinilirliği

Tektoptanci ailesine katılan firmalar, yalnızca güçlü bir mobil aksesuar teknolojisi üreticisiyle çalışmış olmakla kalmamakta, aynı zamanda satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile güvenilirliğini ve marka bilinilirliğini sağlamış, bilgi ve tecrübesini iş ortakları ile paylaşan öncü bir kuruluşla ticari yolculuğunu sürdürme ayrıcalığını ve avantajlarını da yakalamış olmaktadırlar.

Kolay ve Avantajlı Alışveriş

Tektoptanci ailesinin değerli üyeleri, mağazalarında stoku tükenen ürünleri aynı gün kargo avantajıyla tedarik edebilmektedirler. İster doğrudan, Tektoptanci toptan satış mağazaları ile iletişime geçebilmekte, ister daha önceden bayi olarak tanımlanmış oldukları www.tektoptanci.com websitesi üzerinden alışverişlerini kolayca yapabilmektedirler.

BAYİLİK HAKKINDA

Tektoptanci iş ortağı programı, İnternet bayiliği ve Tektoptanci
Corner sisteminden oluşmaktadır. Yalnızca üyelerine özel promosyonlar, kampanyalar, indirimler ve daha bir çok avantajlar sunmaktadır.